Ev Temizliği

Daire Temizliği

Ev temizliği yaptırmak isteyenler için tek kriter ev temizliği fiyatları olmamalı. Bazen güven duyduğu bazen temizliğini beğendiği kişi ve firmalarla çalışmak ister ev hanımları. Ama en nihayetinde güvenilir olmalı gelecek personel. Ev temizliği ücretleri evin durumuna göre değişkenlik gösterecektir elbette. Fiyat ve temizlik arasında kalanlara güven üzerinde durmalarını tavsiye ederiz.

Temiz ve hijyenik bir evde yaşamak harika bir duygu. Ara sıra temizlik veya düzenli daire temizliği hizmetleri arıyorsanız, yaşam alanınız ve yaşam tarzınız için uygun bir temizlik planı oluşturabiliriz.

Çoğu haftalık temizlik veya aylık temizlik tercih eder. Bu ziyaretler genellikle aşağıdaki odaları ve hizmetleri içerir:

    Banyo Temizliği: Yukarıdan aşağıya doğru başlıyoruz. İlk olarak, örümcek ağlarını temizleriz ve tüm tezgahları, lavabo havzalarını, muslukları, aynaları, küveti, duşu ve duş kapağını temizleriz. Son olarak, tuvaleti (içte ve dışta) sterilize ederiz ve vakumlayıp paspas ederiz.

    Mutfak Temizliği: Tüm küçük cihazlarınızı (tost makinesi, kahve makinesi vb.) temizleriz. Ardından, set üstü ocak ve yağlı havalandırma kapağınızı fırçalarız. Sonra dolapları, tezgahı, mutfak masasını ve sandalyeleri temizleriz. Son olarak, ışıltılı bir görünüm için zemini paspaslarız.

    Yatak Odası Temizliği: Pencere pervazları, süpürgelikler, resim çerçeveleri, aynalar ve mobilyalar... Hepsinin tozunu alıyoruz. Ayrıca yatağı taze çarşaflarla da değiştirebiliriz. Odayı havalandırıken temiz kokulu bir çıkış için zemini paspaslıyoruz.

    Salon Temizliği: Yatak odasına benzer şekilde, pencere eşikleri, resim çerçeveleri, sehpalar ve mobilyalar dahil olmak üzere tüm yüzeylerin tozunu alarak başlarız. Televizyon seti de toz biriktirme konusunda mükemmeldir, bu yüzden bunu da temizledik! Odayı eksiksiz bir paspasla bitiriyoruz.

Dairenizin büyüklüğüne bağlı olarak, dikkat etmeniz gereken daha fazla odaya sahip olabilirsiniz. Hiç sorun değil! Özel isteklerle ilgili olarak yerel İYİ Dekorasyon temsilciniz ile konuşun. Kendi temizleme planınızı oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve her zaman takip ediyoruz.

Ara Sıra Daire Temizliği

Bazı müşterilerimiz, sadece apartmanları ya da apartman dairelerinin ciddi bir dikkat gerektirmesinden sonra bizi çağırıyor. Belki de şirketi bekliyorsun? Belki de uzun bir haftasonundan sonra kalanlar mı? Ya da daireye kapsamlı bir bahar temizliği vermek için zamanınız yok mu? Bir el vermek için mutluyuz!

Taşınma Temizliği

Yeni bir eve taşınmak zaten yeterince telaşlı. Hem çıktığınız daireyi ev sahibine kirli de teslim etmemelisiniz. Bulduğunuz veya bulmak istediğiniz gibi bırakmak en güzeli. Taşınacağınız dairenize temizlik için ihtiyaç duyduğunuz zamanı kazanmak da zordur. Ve yeni evinize veya dairenize vardığınızda, temiz bir başlangıç yapmak istemez misiniz?

Daire Temizliğinde En Güvenilir İsim

1981'den beri, İYİ Dekorasyon ev ve daire temizlik hizmetlerinde en güvenilir isim haline geldi. Bizim sırrımız: sigortalı ve sağlam bir 24 saat memnuniyet garantisi vermekten geliyor. İYİ Dekorasyon ailesine katılmadan önce, her hizmetlimiz, sunduğumuz ayrıntılı, özelleştirilmiş hizmetlerde uzman olmak için eğitilmiştir. Sadece özenli, dikkatli insanlar İYİ Dekorasyon ile çalışabilir.